HAKKIMIZDA

Kapılarımızı açtığımız ilk gün tek amacımız insanların huzurunu ve güvenliğini sağlamak. 2000 yılından beri her gün bir önceki günden daha kusursuz olanı üretmek adına, yola çıktığımız ekip arkadaşlarımızla kalitemizden asla ödün vermeden çalıştık ve bugüne kadar üç yüz bini aşkın konut ve iş yerini kapılarımızın ardında koruma altına aldık.

Güvenlik kadar, güzelliğin de öneminin farkındaydık ve sizi karşılayan her kapı güzel olsun diyerek üretim sürecimize estetiği de kattık. Bugün yurt içi ve yurt dışında Fireexpres Ltd. Şti güvencesini tüm dünya ile paylaşıyoruz. Ürettiğimiz kalite ve güveni sizlerle paylaşmak ve globalleşen dünya pazarında doğru hedeflerle,doğru noktalara ulaşmak adına çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Her zaman tutkuyla bağlı olduğumuz mükemmellik ve kaliteyi sizlerle paylaşmak istiyor ve sizleri Fireexpres Ltd. Şti ürünleriyle yaşamaya davet ediyoruz.

Huzur ve güvenliğiniz için Emek veriyoruz

Huzur ve güvenliğiniz için Emek veriyoruz

Bizi arayın, bize yazın yada ofisimizi ziyarete gelin.Yangın kapıları ve çelik kapı alanlarında ki tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaktan mutluluk duyarız.